This website uses cookies.
*
  1. 2021

    Vrijdag 15 oktober 2021:
    Tafel 1
    Tijd Naam Voornaam Car.
    16.00 Heijden vd Kees 7
    Beekers Jos 10
    16.45 Machielsen Sjef 16
    Gils v Faike 6
    17.30 Gils v Dio 4
    Wijnen Jos 7
    18.15 Heijden vd Kees 6
    Machielsen Frans 24
    19.00 Broek vd Wesley 4
    Frerejean Bas 12
    19.45 Wijnen Pierre 8
    Martens Wilbert 5
    20.30 Oerle v Anton 10
    Foesenek Peter 6
    21.15 Mom Wil 6
    Machielsen Frans 24
    22.00 Wijnen Pierre 5
    Renne Frans 6
    22.45 Boeren Co 10
    Schrauwen Frans 9
     
    Tafel 2
    Tijd Naam Voornaam Car.
    16.00 Loenhout v Piet 5
    Nuiten Rens 16
    16.45 Machielsen Antoon 6
    Meulemans Huub 14
    17.30 Renne Frans 9
    Foesenek Peter 9
    18.15 Nuiten Rens 13
    Schrauwen Frans 10
    19.00 Loenhout v Piet 9
    Bliek vd Adri 4
    19.45 Rombouts Wim 11
    Becker Ben 8
    20.30 Bogers Peter 12
    Nijnatten v Piet 2
    21.15 Balemans Walther 11
    Machielsen Joop 8
    22.00 Becker Ben 8
    Machielsen Sjef 9
    22.45 Beekers Jos 3
    Gils v Dio 12
     
    Tafel 3
    Tijd Naam Voornaam Car.
    16.00 Oostvogels Cees 10
    Sprenkels Theo 8
    16.45 Oosterbosch v Marc 10
    Joosen Jan 2
    17.30 Nijnatten v Piet 3
    Schalk Ad 12
    18.15 Boeren Co 9
    Oomen Robbert 4
    19.00 Mom Wil 14
    Balemans Walther 12
    19.45 Machielsen Sjef 16
    Peemen Rien 11
    20.30 Meeuwissen Cees 12
    Bruch Benny 2
    21.15 Schalk Ad 12
    Leys Rien 4
    22.00 Houten v Peter 17
    Rombouts Wim 15
    22.45 Frerejean Bas 12
    Wijngaard vd Nico 12
    Zaterdagmiddag 16 oktober 2021:
    Tafel 1
    Tijd Naam Voornaam Car.
    10.00 Beemt vd Gerben 9
    Loenhout v Piet 12
    10.45 Oomen Robbert 6
    Oosterbosch v Marc 5
    11.30 Wijnen Jos 10
    Bogers Peter 9
    12.15 Bliek vd Adri 4
    Beemt vd Gerben 14
    13.00 Martens Wilbert 4
    Riet vd Robert 12
    13.45 Oosterbosch v Marc 7
    Foesenek Peter 8
    14.30 Tax Sjors 9
    Machielsen Antoon 10
    15.15 Hoven vd Willem 15
    Nuiten Piet 12
    16.00 Hermans Jaco 4
    Luck Piet 12
     
    Tafel 2
    Tijd Naam Voornaam Car.
    10.00 Oostvogels Cees 6
    Schaik v Gerard 12
    10.45 Machielsen Joop 4
    Meulemans Huub 12
    11.30 Renne Frans 9
    Meeuwissen Cees 12
    12.15 Timmers Hans 6
    Hoven vd Willem 13
    13.00 Rombouts Wim 16
    Mom Wil 9
    13.45 Wijnen Jos 10
    Riet vd Johan 1
    14.30 Beemt vd Gerben 2
    Luiken Jeroen 10
    15.15 Kieboom vd Wim 3
    Houten v Peter 18
    16.00 Vries d Joop 9
    Renne Wim 10
     
    Tafel 3
    Tijd Naam Voornaam Car.
    10.00 Timmers Hans 8
    Machielsen Frans 14
    10.45 Nuiten Rens 13
    Gils v Faike 14
    11.30 Becker Ben 9
    Nuiten Piet 12
    12.15 Wijnen Pierre 7
    Oostvogels Cees 10
    13.00 Hermans Jaco 7
    Gils v Faike 10
    13.45 Oomen Robbert 7
    Nijnatten v Piet 9
    14.30 Meeuwissen Cees 12
    Frerejean Bas 8
    15.15 Heijden vd Kees 8
    Leys Rien 8
    16.00 Timmers Hans 10
    Schaik v Gerard 7
    Zaterdagavond 16 oktober 2021:
    Tafel 1
    Tijd Naam Voornaam Car.
    16.45 Luiken Jeroen 10
    Machielsen Antoon 5
    17.30 Boeren Co 9
    Hoven vd Willem 16
    18.15 Renne Wim 7
    Joosen Jan 7
    19.00 Broek vd Wesley 10
    Machielsen Joop 10
    19.45 Kieboom vd Wim 5
    Gils v Dio 9
    20.30 Schaik v Gerard 12
    Renne Wim 7
    21.15 Wijngaard vd Nico 14
    Meulemans Huub 14
    22.00 Oerle v Anton  
    Bruch Benny  
     
    Tafel 2
    Tijd Naam Voornaam Car.
    16.45 Tax Sjors 6
    Peemen Rien 9
    17.30 Leys Rien 6
    Houten v Peter 18
    18.15 Bruch Benny 4
    Bogers Peter 12
    19.00 Tax Sjors 9
    Luck Piet 7
    19.45 Oerle v Anton 6
    Riet vd Johan 12
    20.30 Lammens Michel 6
    Joosen Jan 7
    21.15 Luiken Jeroen 10
    Schalk Ad 7
    22.00 Vries d Joop 6
    Luck Piet 10
     
    Tafel 3
    Tijd Naam Voornaam Car.
    16.45 Riet vd Johan 12
    Lammens Michel 5
    17.30 Kieboom vd Wim 3
    Nuiten Piet 14
    18.15 Brand vd Patrick 12
    Wijngaard vd Nico 11
    19.00 Peemen Rien 10
    Vries d Joop 10
    19.45 Martens Wilbert 4
    Sprenkels Theo 5
    20.30 Brand vd Patrick 9
    Riet vd Robert 13
    21.15 Broek vd Wesley 10
    Hermans Jaco 6
    22.00 Schrauwen Frans 5
    Balemans Walther 12
    Zondagmiddag 16 oktober 2021:
    Tafel 1
    Tijd Naam Voornaam Car.
    10.00 Balemans Walther 3
    Machielsen Sjef 21
    11.00 Luiken Jeroen 11
    Broek vd Wesley 12
    12.00 Meeuwissen Cees 19
    Rombouts Wim 21
    13.00 Broek vd Wesley 12
    Oostvogels Cees 11
    14.00      
         
    15.00      
         
    17.00      
         
     
    Tafel 2
    Tijd Naam Voornaam Car.
    10.00 Nuiten Piet 10
    Oostvogels Cees 10
    11.00 Houten v Peter 21
    Wijngaard vd Nico 14
    12.00 Hoven vd Willem 17
    Machielsen Frans 32
    13.00 Meeuwissen Cees 10
    Machielsen Frans 32
    14.00 Machielsen Frans 26
    Machielsen Sjef 21
    15.00 Houten v Peter 26
    Broek vd Wesley 3
    17.00 Houten v  Peter 26
    Machielsen Sjef 12 
     
    Tafel 3
    Tijd Naam Voornaam Car.
    10.00 Wijnen Jos 12
    Schaik v Gerard 16
    11.00 Frerejean Bas 15
    Schalk Ad 10
    12.00 Schaik v Gerard 7
    Machielsen Sjef 18
    13.00 Frerejean Bas 6
    Houten v Peter 26
    14.00      
         
    15.00      
         
    17.00