This website uses cookies.
*
  1. 2014

     

    Vrijdag 17 oktober 2014:

    Tafel 1

    Tijd

    Naam

    Voornaam

    Car.

    16.00

    Bogaert vd

    Leo

    12

    Machielsen

    Anton

    11

     

    16.45

    Heijden vd

    Cees

    9

    Walroud

    Felix

    5

     

    17.30

    Rombouts

    Wim

    12

    Dekkers

    Frans

    12

     

    18.15

    Bogaert vd

    Leo

    7

    Kavelaars

    Anton

    25

     

    19.00

    Leys

    Rien

    8

    Meeuwissen

    Kees

    16

     

    19.45

    Heller

    John

    12

    Beemt vd

    Piet

    14

     

    20.30

    Lammens

    Michel

    13

    Luiken

    Jeroen

    7

     

    21.15

    Riet vd

    Robert

    10

    Kavelaars

    Anton

    25

     

    22.00

    Beemt vd

    Gerben

    14

    Bakker

    Wessel

    5

     



    Tafel 2

    Tijd

    Naam

    Voornaam

    Car.

    16.00

    Machielsen

    Sjef

    13

    Heller

    John

    6

     

    16.45

    Tax

    Sjors

    10

    Machielsen

    Frans

    25

     

    17.30

    Luck

    Piet

    12

    Meulemans

    Huub

    15

     

    18.15

    Nijnatten v

    Piet

    2

    Vries d

    Joop

    11

     

    19.00

    Nuiten

    Piet

    11

    Hoven vd

    Willem

    19

     

    19.45

    Beekers

    Jos

    11

    Berg vd

    Antoon

    4

     

    20.30

    Geuze

    Kees

    11

    Machielsen

    Joop

    8

     

    21.15

    Wijnen

    Pierre

    13

    Wijngaard vd

    Nico

    9

     

    22.00

    Leys

    John

    17

    Gool v

    Ad

    8

     



    Tafel 3

    Tijd

    Naam

    Voornaam

    Car.

    16.00

    Meeuwissen

    Kees

    8

    Wijnen

    Jos

    11

     

    16.45

    Gastel v

    Wim

    13

    Gils v

    Faike

    8

     

    17.30

    Broek vd

    Wesley

    10

    Gils v

    Dio

    13

     

    18.15

    Houten v

    Peter

    20

    Machielsen

    Anton

    7

     

    19.00

    Nuiten

    Rens

    21

    Oerle v

    Anton

    9

     

    19.45

         
         
     

    20.30

    Mom

    Wil

    10

    Beemt vd

    Jan

    17

     

    21.15

    Meulemans

    Huub

    14

    Nuiten

    Piet

    15

     

    22.00

    Bogaert vd

    Leo

    19

    Balemans

    Walther

    5

    Zaterdagmiddag 18 oktober 2014:

    Tafel 1

    Tijd

    Naam

    Voornaam

    Car.

    10.00

    Opstal v

    Henk

    15

    Nijnatten v

    Piet

    1

     

    10.45

    Gils v

    Faike

    16

    Berg vd

    Antoon

    7

     

    11.30

    Nuiten

    Rens

    23

    Mom

    Wil

    13

     

    12.15

    Gastel v

    Wim

    10

    Vries d

    Joop

    7

     

    13.00

    Beekers

    Jos

    7

    Praat v

    Marcel

    15

     

    13.45

    Leys

    John

    15

    Beemt vd

    Jan

    17

     

    14.30

    Gool v

    Ad

    16

    Schaik v

    Gerard

    15

     

    15.15

    Machielsen

    Sjef

    9

    Leys

    Rien

    15

     

    16.00

    Broek vd

    Wesley

    6

    Tax

    Sjors

    5

     


    Tafel 2

    Tijd

    Naam

    Voornaam

    Car.

    10.00

    Beemt vd

    Jan

    16

    Praat v

    Marcel

    14

     

    10.45

    Wijnen

    Jos

    3

    Machielsen

    Frans

    25

     

    11.30

    Houten v

    Peter

    21

    Heijden vd

    Cees

    4

     

    12.15

    Luiken

    Jeroen

    13

    Beemt vd

    Gerben

    12

     

    13.00

    Nuiten

    Piet

    17

    Oerle v

    Anton

    7

     

    13.45

    Meeuwissen

    Kees

    14

    Oosterbosch v

    Marc

    3

     

    14.30

    Gils v

    Faike

    17

    Machielsen

    Anton

    7

     

    15.15

    Nuiten

    Rens

    16

    Invaller

    Loting

    13

     

    16.00

    Gool v

    Ad

    8

    Rombouts

    Wim

    15

     

    Tafel 3

    Tijd

    Naam

    Voornaam

    Car.

    10.00

    Beekers

    Jos

    11

    Oosterbosch v

    Marc

    12

     

    10.45

    Walroud

    Felix

    13

    Rombouts

    Wim

    17

     

    11.30

    Machielsen

    Sjef

    15

    Geuze

    Kees

    4

     

    12.15

    Leys

    Rien

    15

    Bakker

    Wessel

    2

     

    13.00

    Sprenkels

    Theo

    7

    Opstal v

    Henk

    10

     

    13.45

    Lammens

    Michel

    13

    Dekkers

    Frans

    9

     

    14.30

    Meulemans

    Huub

    13

    Machielsen

    Frans

    19

     

    15.15

    Berg vd

    Antoon

    11

    Luiken

    Jeroen

    3

     

    16.00

    Walroud

    Felix

    13

    Beemt vd

    Gerben

    14

    Zaterdagavond 18 oktober 2014:

    Tafel 1

    Tijd

    Naam

    Voornaam

    Car.

    16.45

    Beemt vd

    Piet

    12

    Luck

    Piet

    14

     

    17.30

    Schaik v

    Gerard

    15

    Houten v

    Peter

    13

     

    18.15

    Lammens

    Michel

    13

    Heller

    John

    9

     

    19.00

         
         
     

    19.45

    Bakker

    Wessel

    11

    Wijnen

    Pierre

    5

     

    20.30

    Geuze

    Kees

    9

    Balemans

    Walther

    10

     

    21.15

    Gils v

    Dio

    10

    Wijngaard vd

    Nico

    11

     

    22.00

    Oosterbosch v

    Marc

    13

    Riet vd

    Robert

    5



    Tafel 2

    Tijd

    Naam

    Voornaam

    Car.

    16.45

    Wijnen

    Pierre

    12

    Sprenkels

    Theo

    4

     

    17.30

    Balemans

    Walther

    10

    Gils v

    Dio

    12

     

    18.15

    Hoven vd

    Willem

    19

    Wijnen

    Jos

    3

     

    19.00

    Dekkers

    Frans

    10

    Broek vd

    Wesley

    6

     

    19.45

    Opstal v

    Henk

    14

    Gastel v

    Wim

    12

     

    20.30

    Praat v

    Marcel

    14

    Sprenkels

    Theo

    10

     

    21.15

         
         
     

    22.00

    Luck

    Piet

    4

    Leys

    John

    17



    Tafel 3

    Tijd

    Naam

    Voornaam

    Car.

    16.45

    Heijden vd

    Cees

    4

    Oerle v

    Anton

    8

     

    17.30

    Mom

    Wil

    17

    Machielsen

    Joop

    8

     

    18.15

    Wijngaard vd

    Nico

    7

    Kavelaars

    Anton

    18

     

    19.00

    Riet vd

    Robert

    15

    Bogers

    Peter

    9

     

    19.45

    Vries d

    Joop

    4

    Machielsen

    Joop

    10

     

    20.30

    Nijnatten v

    Piet

    6

    Beemt vd

    Piet

    21

     

    21.15

    Hoven vd

    Willem

    19

    Schaik v

    Gerard

    6

     

    22.00

     

     

     

     

       

    Zondagmiddag 19 oktober 2014:

    Tafel 1

    Tijd

    Naam

    Voorn.

    Car.

    10.00

    Leys

    John

    22

    Nuiten

    Rens

     25

     

    11.00

    Hoven vd

    Willem

    13

    Nuiten

    Piet

    19

     

    12.00

    Meulemans

    Huub

    14

    Beekers

    Jos

    8

     

    13.00

    Nuiten

    Piet

    14

    Meulemans

    Huub

    10

     

    14.00

     

     

     

     

     

     

     

    15.00

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     



    Tafel 2

    Tijd

    Naam

    Voorn.

    Car.

    10.00

    Lammens

    Michel

    13

    Houten v

    Peter

    20

     

    11.00

    Beemt vd

    Jan

    17

    Opstal v

    Henk

    16

     

    12.00

    Kavelaars

    Anton

    30

    Gastel v

    Wim

    16

     

    13.00

    Houten v

    Peter

    25

    Gastel v

    Wim

    13

     

    14.00

    Houten v

    Peter

    16

    Leys

    Rien

    17 

     

    15.00

    Nuiten

    Piet

    15

    Machielsen

    Frans

    23 

     

    17.00

    Nuiten

    Piet

    19

    Leys

    Rien



    Tafel 3

    Tijd

    Naam

    Voorn.

    Car.

    10.00

    Praat v

    Marcel

    16

    Leys

    Rien

    17

     

    11.00

    Machielsen

    Frans

    31

    Gils v

    Dio

    10

     

    12.00

    Leys

    John

    12

    Leys

    Rien

    17

     

    13.00

    Machielsen

    Frans

    31

    Opstal v

    Henk

    8

     

    14.00

     

     

     

     

     

     

     

    15.00