This website uses cookies.
*
  1. 2019

    Vrijdag 18 oktober 2019:
    Tafel 1
    Tijd Naam Voornaam Car.
    16.00 Machielsen Sjef 11
    Gils v Faike 11
    16.45 Riet vd Robert 12
    Machielsen Anton 5
    17.30 Loenhout v Piet 10
    Verschuren Bas 4
    18.15 Gastel v Wim 10
    Broek vd Wesley 6
    19.00 Nuiten Rens 12
    Leys Rien 9
    19.45 Berg vd Antoon 10
    Nuiten Piet 4
    20.30 Bliek vd Adri 9
    Oerle v Anton 5
    21.15 Leys Rien 16
    Lammens Michel 4
    22.00 Meulemans Huub 12
    Machielsen Sjef 11
    22.45 Meeuwissen Cees 4
    Berg vd Antoon 4
     
    Tafel 2
    Tijd Naam Voornaam Car.
    16.00 Nuiten Rens 18
    Opstal v Henk 6
    16.45 Nijnatten v Piet 6
    Dekkers Frans 8
    17.30 Boeren Co 7
    Becker Ben 10
    18.15 Machielsen Sjef 11
    Meeuwissen Cees 11
    19.00 Gool v Ad 13
    Wijnen Jos 5
    19.45 Luck Piet 7
    Schaik v Gerard 10
    20.30 Hanengraaf Peter 5
    Meeuwissen Cees 11
    21.15 Timmers Hans 4
    Wijngaard vd Nico 13
    22.00 Foesenek Peter 10
    Nuiten Piet 6
    22.45 Beekers Edo 8
    Balemans Walther 12
     
    Tafel 3
    Tijd Naam Voornaam Car.
    16.00 Gastel v Wim 12
    Oerle v Anton 5
    16.45 Bogers Peter 14
    Beekers Jos 5
    17.30 Heijden vd Kees 8
    Meulemans Huub 16
    18.15 Peemen Rien 12
    Houten v Peter 8
    19.00 Wijngaard vd Nico 14
    Opstal v Henk 10
    19.45 Becker Ben 9
    Balemans Walther 11
    20.30 Beekers Jos 5
    Renne Frans 10
    21.15 Nuiten Rens 18
    Oomen Robert 4
    22.00 Houten v Peter 18
    Dekkers Frans 6
    22.45 Gool v Ad 16
    Becker Ben 7
    Zaterdagmiddag 19 oktober 2019:
    Tafel 1
    Tijd Naam Voornaam Car.
    10.00 Hanengraaf Peter 5
    Machielsen Anton 10
    10.45 Renne Wim 3
    Oerle v Anton 7
    11.30 Opstal v Henk 12
    Hoven vd Willem 15
    12.15 Beekers Jos 9
    Hanengraaf Peter 6
    13.00 Sprenkels Theo 6
    Beemt vd Gerben 13
    13.45 Oomen Robert 4
    Renne Wim 9
    14.30 Riet vd Robert 11
    Dekkers Frans 12
    15.15 Mom Wil 4
    Bogers Peter 14
    16.00 Nijnatten v Piet 4
    Meulemans Huub 16
     
    Tafel 2
    Tijd Naam Voornaam Car.
    10.00 Machielsen Joop 3
    Sprenkels Theo 10
    10.45 Nuiten Piet 14
    Lammens Michel 10
    11.30 Berg vd Antoon 8
    Gils v Faike 6
    12.15 Riet vd Robert 12
    Oosterbosch v Marc 2
    13.00 Machielsen Joop 10
    Gastel v Wim 12
    13.45 Nijnatten v Piet 6
    Gils v Dio 7
    14.30 Loenhout v Piet 6
    Peemen Rien 12
    15.15 Machielsen Frans 22
    Sprenkels Theo 8
    16.00 Gils v Dio 10
    Heijden vd Kees 3
     
    Tafel 3
    Tijd Naam Voornaam Car.
    10.00 Luck Piet 9
    Rombouts Wim 10
    10.45 Wijnen Pierre 8
    Wijnen Jos 7
    11.30 Foesenek Peter 10
    Gils v Dio 9
    12.15 Martens Wilbert 8
    Machielsen Anton 10
    13.00 Machielsen Frans 22
    Wijnen Jos 4
    13.45 Wijnen Pierre 4
    Verschuren Bas 5
    14.30 Vries d Joop 10
    Bliek vd Adri 9
    15.15 Luck Piet 13
    Broek vd Wesley 9
    16.00 Wijngaard vd Nico 5
    Schaik v Gerard 12
    Zaterdagavond 19 oktober 2019:
    Tafel 1
    Tijd Naam Voornaam Car.
    16.45 Oosterbosch v Marc 10
    Martens Wilbert 6
    17.30 Lammens Michel 7
    Timmers Hans 10
    18.15 Boeren Co 14
    Machielsen Joop 0
    19.00 Tax Sjors 6
    Luiken Jeroen 5
    19.45 Timmers Hans 7
    Foesenek Peter 10
    20.30 Boeren Co 11
    Renne Wim 4
    21.15 Luiken Jeroen 9
    Oosterbosch v Marc 9
    22.00 Tax Sjors 4
    Rombouts Wim 16
     
    Tafel 2
    Tijd Naam Voornaam Car.
    16.45 Tax Sjors 4
    Renne Frans 10
    17.30 Beekers Edo 12
    Gool v Ad 2
    18.15 Beemt vd Gerben 13
    Leys Rien 15
    19.00 Martens Wilbert 7
    Mom Wil 13
    19.45 Schaik v Gerard 9
    Rombouts Wim 15
    20.30 Verschuren Bas 6
    Houten v Peter 17
    21.15 Bliek vd Adri 10
    Peemen Rien 5
    22.00 Vries d Joop 6
    Mom Wil 10
     
    Tafel 3
    Tijd Naam Voornaam Car.
    16.45 Luiken Jeroen 6
    Gils v Faike 12
    17.30 Machielsen Frans 16
    Broek vd Wesley 10
    18.15 Balemans Walther 6
    Loenhout v Piet 4
    19.00 Bogers Peter 10
    Hoven vd Willem 16
    19.45 Renne Frans 6
    Vries d Joop 10
    20.30 Oomen Robert 6
    Wijnen Pierre 2
    21.15 Beekers Edo 7
    Beemt vd Gerben 5
    22.00 Heijden vd Kees 9
    Hoven vd Willem 16
    Zondagmiddag 19 oktober 2019:
    Tafel 1
    Tijd Naam Voornaam Car.
    10.00 Gastel v Wim 18
    Schaik v Gerard 5
    11.00 Foesenek Peter 18
    Leys Rien 13
    12.00 Hoven vd Willem 12
    Peemen Rien 19
    13.00 Foesenek Peter 10
    Nuiten Rens 27
    14.00      
         
    15.00      
         
    17.00      
         
     
    Tafel 2
    Tijd Naam Voornaam Car.
    10.00 Bliek vd Adri 9
    Nuiten Rens 25
    11.00 Riet vd Robert 9
    Rombouts Wim 21
    12.00 Bogers Peter 22
    Renne Frans 8
    13.00 Peemen Rien 14
    Bogers Peter 19
    14.00 Gastel v Wim 18
    Bogers Peter 18
    15.00 Nuiten Rens 19
    Rombouts Wim 21
    17.00 Rombouts Wim 14
    Gastel v Wim 18
     
    Tafel 3
    Tijd Naam Voornaam Car.
    10.00 Meulemans Huub 10
    Machielsen Anton 10
    11.00 Machielsen Frans 19
    Vries d Joop 14
    12.00 Gastel v Wim 18
    Machielsen Anton 11
    13.00 Rombouts Wim 21
    Vries d Joop 15
    14.00      
         
    15.00      
         
    17.00