This website uses cookies.
*
  1. 2018

    Vrijdag 19 oktober 2018:
    Tafel 1
    Tijd Naam Voornaam Car.
    16.00 Schaik v Gerard 12
    Wijnen Jos 6
    16.45 Heijden vd Kees 5
    Gils v Faike 12
    17.30 Oosterbosch v Marc 5
    Machielsen Frans 20
    18.15 Schaik v Gerard 7
    Balemans Walther 9
    19.00 Nijnatten v Piet 7
    Beekers Edo 6
    19.45 Heijden vd Kees 5
    Houten v Peter 15
    20.30 Dekkers Frans 12
    Sprenkels Theo 3
    21.15 Renne Wim 4
    Beekers Edo 10
    22.00 Becker Ben 13
    Luiken Jeroen 4
    22.45 Dekkers Frans 6
    Loenhout v Piet 6
     
    Tafel 2
    Tijd Naam Voornaam Car.
    16.00 Luck Piet 10
    Meeuwissen Kees 6
    16.45 Gastel v Wim 12
    Boeren Co 4
    17.30 Nuiten Piet 13
    Renne Wim 9
    18.15 Nuiten Rens 18
    Machielsen Anton 9
    19.00 Leys Rien 9
    Meeuwissen Kees 16
    19.45 Oosterbosch v Marc 7
    Verschuren Bas 8
    20.30 Schaik v Gerard 9
    Schalk Ad 12
    21.15 Luck Piet 8
    Mom Wil 16
    22.00 Meulemans Huub 16
    Mertens Maurice 6
    22.45 Broek vd Wesley 6
    Boeren Co 11
     
    Tafel 3
    Tijd Naam Voornaam Car.
    16.00 Machielsen Anton 5
    Verschuren Bas 10
    16.45 Dekkers Frans 7
    Meulemans Huub 15
    17.30 Luiken Jeroen 8
    Houten v Peter 14
    18.15 Oerle v Anton 10
    Machielsen Sjef 13
    19.00 Gool v Ad 16
    Gils v Faike 9
    19.45 Christianen Wil 13
    Nuiten Piet 8
    20.30 Boeren Co 14
    Vries d Joop 7
    21.15 Bliek vd Adri 5
    Machielsen Sjef 14
    22.00 Berg vd Antoon 9
    Balemans Walther 9
    22.45 Sprenkels Theo 10
    Riet vd Robert 10
    Zaterdagmiddag 20 oktober 2018:
    Tafel 1
    Tijd Naam Voornaam Car.
    10.00 Hoven vd Willem 4
    Praat v Marcel 16
    10.45 Christianen Wil 13
    Gils v Faike 14
    11.30 Luck Piet 11
    Riet vd Robert 7
    12.15 Opstal v Henk 3
    Hoven vd Willem 16
    13.00 Lammens Michel 9
    Machielsen Sjef 14
    13.45 Loenhout v Piet 4
    Riet vd Robert 12
    14.30 Meulemans Huub 7
    Opstal v Henk 12
    15.15 Lammens Michel 9
    Machielsen Frans 20
    16.00 Beemt vd Piet 15
    Gils v Dio 9
     
    Tafel 2
    Tijd Naam Voornaam Car.
    10.00 Opstal v Henk 7
    Oerle v Anton 7
    10.45 Balemans Walther 12
    Mertens Maurice 4
    11.30 Gils v Dio 8
    Machielsen Frans 20
    12.15 Beemt vd Piet 15
    Sprenkels Theo 4
    13.00 Bogers Peter 14
    Machielsen Anton 9
    13.45 Gils v Dio 10
    Berg vd Antoon 10
    14.30 Mom Wil 4
    Wijngaard vd Nico 12
    15.15 Gool v Ad 16
    Wijnen Jos 6
    16.00 Nijnatten v Piet 10
    Vries d Joop 9
     
    Tafel 3
    Tijd Naam Voornaam Car.
    10.00 Heijden vd Kees 10
    Machielsen Joop 11
    10.45 Meeuwissen Kees 9
    Nuiten Rens 18
    11.30 Berg vd Antoon 8
    Gool v Ad 10
    12.15 Rombouts Wim 11
    Renne Frans 6
    13.00 Gastel v Wim 7
    Nuiten Piet 12
    13.45 Nijnatten v Piet 7
    Schrauwen Frans 4
    14.30 Oostvogels Cees 2
    Becker Ben 14
    15.15 Bogers Peter 9
    Martens Wilbert 10
    16.00 Rombouts Wim 10
    Tax Sjors 3
    Zaterdagavond 20 oktober 2018:
    Tafel 1
    Tijd Naam Voornaam Car.
    16.45 Beekers Jos 10
    Renne Wim 7
    17.30 Mertens Maurice 10
    Luiken Jeroen 9
    18.15 Beemt vd Piet 14
    Houten v Peter 18
    19.00 Oosterbosch v Marc 3
    Praat v Marcel 16
    19.45 Schalk Ad 7
    Leys Rien 15
    20.30 Oostvogels Cees 6
    Rombouts Wim 15
    21.15 Broek vd Wesley 8
    Tax Sjors 4
    22.00 Becker Ben 12
    Schrauwen Frans 10
     
    Tafel 2
    Tijd Naam Voornaam Car.
    16.45 Leys Rien 9
    Verschuren Bas 5
    17.30 Nuiten Rens 9
    Beekers Edo 10
    18.15 Bogers Peter 10
    Wijngaard vd Nico 12
    19.00 Tax Sjors 5
    Beekers Jos 6
    19.45 Schrauwen Frans 6
    Machielsen Joop 10
    20.30 Lammens Michel 10
    Martens Wilbert 3
    21.15 Praat v Marcel 13
    Gastel v Wim 5
    22.00 Renne Frans 10
    Bliek vd Adri 5
     
    Tafel 3
    Tijd Naam Voornaam Car.
    16.45 Renne Frans 7
    Schalk Ad 9
    17.30 Broek vd Wesley 5
    Martens Wilbert 5
    18.15 Oostvogels Cees 1
    Vries d Joop 10
    19.00 Mom Wil 10
    Wijnen Jos 7
    19.45 Oerle v Anton 4
    Bliek vd Adri 8
    20.30 Hoven vd Willem 8
    Wijngaard vd Nico 12
    21.15 Beekers Jos 5
    Christianen Wil 14
    22.00 Loenhout v Piet 10
    Machielsen Joop 5
    Zondagmiddag 20 oktober 2018:
    Tafel 1
    Tijd Naam Voornaam Car.
    10.00 Praat v Marcel 13
    Vries d Joop 16
    11.00 Machielsen Frans 30
    Balemans Walther 7
    12.00 Wijngaard vd Nico 14
    Gils v Faike 17
    13.00 Beekers Edo 16
    Machielsen Frans 21
    14.00      
         
    15.00      
         
    17.00      
         
     
    Tafel 2
    Tijd Naam Voornaam Car.
    10.00 Beekers Edo 11
    Berg vd Antoom 10
    11.00 Machielsen Sjef 21
    Leys Rien 9
    12.00 Gool v Ad 21
    Beemt vd Piet 13
    13.00 Gool v Ad 15
    Gils v Faie 11
    14.00 Christianen Wil 20
    Gool v Ad 10
    15.00 Beekers Edo 11
    Machielsen Sjef 21
    17.00 Machielsen Sjef 11
    Christianen Wil 20
     
    Tafel 3
    Tijd Naam Voornaam Car.
    10.00 Christianen Wil 18
    Nuiten Rens 21
    11.00 Becker Ben 20
    Houten v Peter 24
    12.00 Vries d Joop 7
    Christianen Wil 20
    13.00 Houten v Peter 13
    Machielsen Sjef 21
    14.00      
         
    15.00      
         
    17.00